Z całą odpowiedzialnością polecam Warsztaty tym osobom, które szukają możliwości  rozwoju, które pragną nauczyć czegoś nowego, zmienić spojrzenie na własne życie lub życie w ogóle.

Uczestniczka Sonia Bezdek

Te WARSZTATY to sztuka radzenia sobie z samym sobą, dzielenie się z innymi wiedzą, umiejętność słuchania i przyjmowania informacji, czy też konstruktywnej krytyki. Pięknym jest również, iż totalnie różni ludzie gromadzą się co spotkanie, a wtedy łączy ich PASJA.

Dzięki Arturze- Twoje WARSZTATY TRENERSKIE to cudna idea!

Uczestniczka Martyna Lesiak

Uczestnictwo w I edycji Warsztatów Trenera Biznesu daje mi możliwość potwierdzenia swojej wiedzy, możliwość poznania i skonfrontowania swoich umiejętności z pozostałymi uczestnikami. Jest to dla mnie bardzo pożyteczne doświadczenie oraz możliwość stałego pogłębiania wiedzy oraz umiejętności. Bardzo gorąco polecam.

Uczestnik I edycji

Warsztat jest wyjątkową szansą, aby rozwinąć profesjonalne umiejętności trenerskie. Prowadzą go zawodowi trenerzy, którzy przekazują nam swoją wiedzę na różne tematy. Jestem uczestniczką takich spotkań warsztatowych.

Dzięki nim spełniam się poszerzam swoje horyzonty myślowe, poznałam ciekawych ludzi i czuję się pewniej  prowadząc warsztaty ze studentami.

Jeżeli lubicie się uczyć, tworzyć i macie dobre chęci to gorąco zachęcam do uczestniczenia w takich warsztatach -BO WARTO

Uczestniczka Katarzyna Kulpa-Jacewicz

Trzy kroki do doskonałości…