Uczestnicy wrocławskiej edycji:

 

Justyna Strzelec

Z wykształcenia pedagog specjalny i doradca zawodowy. Ukończyłam studia wyższe
w Dolnośląskiej Szkole Wyższej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kwalifikacje zawodowe podnosiłam w Szkole Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej, aczkolwiek przygodę z trenerstwem rozpoczęłam kilka lat wcześniej prowadząc zajęcia rozwoju intelektualnego dla dzieci.

Tematyka, w której się specjalizuję:
– aktywizacja zawodowa
– komunikacja asertywna
– kreatywność w rozwiązywaniu problemów
– metody efektywnej nauki

Sylwia Wójcicka

mgr ekonomii, specjalność – zarządzanie przedsiębiorstwem. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Od zawsze pasjonują mnie tematy związane z samorozwojem i zmianą wewnętrznych ograniczających przekonań.

Moje obecne motto życiowe zawierają sie w zdaniu: „jeśli nie zmienisz kierunku – trafisz tam, dokąd zmierzasz w tej chwili” oraz w słowach  Alberta Einsteina:Trudno o pewniejszą oznakę nienormalności jak powtarzanie w kółko tego samego i oczekiwanie, że otrzyma się  inny wynik”.

Interesuje się psychologią, coachingiem. Uczestniczka warsztatów: „Porozumienie bez przemocy”  „Praca z emocjami” „Ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera”

Współtworzy wrocławską grupę „Przystanek do siebie” pod skrzydłami dr psychologii Iwony Krosny-Wekselberg.

Aldona Kostecka

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Socjologia – specjalizacja „Reklama i zachowania nabywcze”. Ukończyła studia podyplomowe Dziennikarstwo i Public Relations. Posiada 12. letnie doświadczenie marketingowe. Przez 4 lata pracowała na stanowisku Produkt Managera w Libet SA.

Ukończyła roczny Program Rozwoju Osobistego i Edukacji Psychologicznej w Szkole Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt, zamierza kontynuować naukę, aby zacząć pracować jako psychoterapeuta i trener w nurcie Gestalt.

Obecnie wolny strzelec, współpracujący przy projektach szkoleniowych.

W kręgu moich zainteresowań znajdują się:

– komunikacja,

– treningi twórczości,

– drama,

– treningi interpersonalne.

Dlaczego chcę pracować jako trener i psychoterapeuta? Bo widzę w drugiej osobie możliwości; bo uważam, że każdy ma prawo skorzystać z pomocy; bo już wiem jak ważna jest swoboda w byciu i działaniu.

Moja filozofia: uczę się każdego dnia; żyję coraz bardziej świadomie, cenię uważność na wzajemność, ale i uważność na różnorodność; cenię sobie spokój wewnętrzny i radość chwil”

Bartłomiej Socha

Studiuję Psychologię zarządzania – w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Wiele lat temu nieuleczalnie uzależniłem się od rozwoju – zarówno własnego – jak i każdego, kogo spotkam na swej drodze. Pracuje jako trener wewnętrzny w jednej z największych firm windykacyjnych w Polsce.

Prawie każdą wolną chwilę poświęcam na rozwój, dlatego możesz mnie spotkać na niemal każdym dobrym szkoleniu trenerskim (jak StepbyStep Master) bądź z wystąpień publicznych nie tylko we Wrocławiu, ale i w całej Polsce.

Obszar zainteresowań szkoleniowych:

– asertywność/pewność siebie

– motywowanie zespołu

– negocjacje

– budowanie relacji

– wystąpienia publiczne

Alicja Potera

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Filologia serbska/chorwacka. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na kierunku Public Relations. Pracę dyplomową pisałam z wewnętrznego PR. Od dwóch lat jestem lektorem języka chorwackiego w Worldwideschool w Warszawie. Obecnie pracuję również w KGHM Cuprum we Wrocławiu. W dziale Zarządzania Projektami.

W kręgu moich specjalizacji znajdują się:

  • Psychologia –szczególne analiza transakcyjna
  • NLP
  • Kultura krajów byłej Jugosławii

W nauczaniu najważniejszy jest dla mnie człowiek. Tylko dzięki odpowiedniemu podejściu i odpowiedniej motywacji można osiągnąć sukces – i tu bardzo ważna jest rola nauczyciela. To właśnie on musi niejako dotrzeć do osoby z którą pracuje –odgadnąć jej potrzeby, …to klucz do wszystkiego.

Jednocześnie kieruję się mottem :” To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem. Zawsze powtarzam moim uczniom, że mogą osiągnąć zamierzone cele w każdej dziedzinie życia, nie tylko w nauce.

Agnieszka Pić

jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, pracuję w dziale HR. Moimi największymi pasjami są muzyka i Nowe Horyzonty kina.
 

Trzy kroki do doskonałości…