Anna Wiśniewska

Psycholog, trener biznesu. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Szkołę Trenerów Biznesu INTRA. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących rozwoju osobistego i kompetencji miękkich.

Posiada wieloletnie świadczenie biznesowe a także naukowe i artystyczne, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy trenera.
Zajmowała się sprzedażą w międzynarodowej korporacji.

Współpracowała z ogólnopolskim stowarzyszeniem naukowym obserwatorów i badaczy drobnych ciał w Układzie Słonecznym, autorka publikacji naukowej z astronomii i uczestnik wielu międzynarodowych konferencji.
Doświadczony DJ i animator kultury, zorganizowała m.in.: pokaz mody alternatywnej, taniec buto (postmodernistyczna forma tańca), wernisaż, kilkadziesiąt koncertów rockowych i elektronicznych.

Przeprowadziła szkolenia między innymi dla: Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Szkoły Przymierza Rodzin, Szkoły Języka Francuskiego przy Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej, sieci Electro World.

Praca trenera jest jej pasją i stara się na bieżąco śledzić rynek, aby oferować aktualną wiedzę oraz tworzyć nowe metody i narzędzia szkoleniowe.

Jej motto to słowa Walta Disneya:
Mam marzenia, potem konfrontuję je z tym, w co wierzę, śmiało podejmuję wyzwania i realizuję moją wizję tak, aby marzenia stały się rzeczywistością

Proponowane szkolenia:

Kalendarz:

Trzy kroki do doskonałości…